מ' ו ר'

מ' ו ר'

"אלי, זו הזדמנות מצויינת בשבילנו גם לאחל חג שמח ושנה טובה, וגם לומר שאנחנו מאוד מודים לך על התמיכה, הייעוץ, הסבלנות, החכמה והאמפתיה. אתה נקודת ציון מאוד משמעותית במערכת היחסים שלנו (לחיוב כמובן). תודה לך על הליווי בדרך הלא פשוטה לעיתים, אבל הכה נפלאה הזו של בניית המשפחה והזוגיות. חג שמח."

הר'

הר'

"אלי היקר, תודה לך על שעזרת לי לפתוח נתיבי חשיבה חדשים, תודה על עוד עשרת אלפים מחסומים שעזרת לי לפרק במסע אל הראל האמיתי. תודה על הכנות, הפרגון והעזרה הרבה. אני כל כך שמח שאלוקים כיוון אותי אליך ואני מאחל לך שתמשיך להיות מאושר, בריא וכמובן, לעזור לכמה שיותר אנשים, כי אתה אדם בחסד ומטפל בחסד. באהבה,"

ור'

ור'

"אלי, אני רוצה להודות לך על כל מה שעשית למעני. הייתי רוצה שתדע שהיית הדמות העיקרית והמשמעותית בחיי במשך 3 השנים האחרונות. אני רוצה להביע את תודתי העמוקה ואת הערכתי הרבה לך על ההקשבה, האמפטיה, והקבלה, על העזרה האינסופית והתמיכה, ועל הסבלנות הרבה. הפגישות עימך היו עבורי הפינה החמה והמוגנת שלי ותמיד תשמר לך פינה חמה בליבי. מאחלת לך שתמשיך להיות משמעותי בחייהם של אלו הזקוקים לעזרתך וכמובן בחיי אהוביך. תודה."

שי', אמא לילד בן 10

שי', אמא לילד בן 10

"אלי היקר. מאז שא' היה אצלך בפגישות הוא כל כך השתנה, התקדם, זה מהמם. כשהייתי בחו"ל, הוא אמר לי שהוא היה אתך בקשר בעניין השינה, נושא שהיום כבר נפתר לחלוטין, ואני גאה בו מאד. תודה רבה על הכל."

א' ו א' ההורים של ט'

א' ו א' ההורים של ט'

"לאיש שלעד יהיה חלק מהזוגיות שלנו, חג פסח אביבי ושמח. אנחנו שולחים לך הרבה תודות, שמחים שפגשנו אותך ושאיפשרת לנו להיות האנשים ובני הזוג שתמיד רצינו להיות. שלך,"

א' ו מ'

א' ו מ'

לד"ר שגיא." אין מילים להודות לך על השינוי שחל בחיינו עקב העובדה שאחרי שלוש שנים, מאז שש' נולד, סוף סוף אנחנו, וגם ש', ישנים לילה שלם. הרגשנו שאנחנו בידיים מקצועיות מרגע שהגענו אליך. ב 4 פגישות, הצלחת למצוא את הדרך הנכונה שמתאימה לא' ולי, לגשר על הפערים בתפיסות שלנו, ולהסביר לנו את הצרכים של ש', כך שיהיה לנו יותר קל ליישם את דרכי הפעולה שאימצנו. חושבים עליך ומודים לך כל בוקר:)"

אל"א אלפי מנשה

אל"א אלפי מנשה

"עבור ד"ר אלי שגיא. הנדון: תודה על הרצאתך לקבוצת "אימהות למען אימהות" באלפי מנשה. אלי שלום ראשית, רוצה אני להודות לך על הרצאתך מאמש בנושא: תופעות פסיכולוגיות לאחר לידה . ההרצאה הייתה מצוינת! ריתקת את הקבוצה בהומור בחן ובמקצועיות. בגישתך הבלתי אמצעית ניהלת דיאלוג פתוח ואמפטי עם כלל הקבוצה. הנשים בקבוצה העומדות לתמוך באימהות לאחר לידה הפיקו מההרצאה את המרב. המידע שנתת, הטיפים והלגיטימציה לתחושות הפחיתו במעט את החששות מפני המפגש העתידי עם היולדת. אחת המשתתפות תיארה את המפגש אתך במילים הבאות: "ההרצאה היתה מרתקת, עוד יותר הפעימה אותי היכולת הגבוהה של גבר להזדהות איתנו הנשים, זהו למעשה הדבר הראשון ש"תפס" אותי, חשבתי שהם לא תמיד מבינים אותנו, והנה מגיע אדם, גבר, וזה עומד לזכותו עוד לפני השכלתו ומקצועו ופשוט מדבר על כל מה שהוא ש ל נ ו !!! בפה מלא ובנימת הזדהות" דברים אלה משקפים את התחושה איתה יצאנו כולנו מההרצאה/ מפגש אתך. אני מודה לך מקרב לב בשם הקבוצה על תרומתך בקידום קבוצת אל"א . אשמח מאוד להמשך שיתוף פעולה אתך. בברכה, רנה מש-נס, מנחת קבוצת אל"א, אלפי מנשה"

עמותת אנוש קרית אונו- הרצאה בנושא זוגיות

עמותת אנוש קרית אונו- הרצאה בנושא זוגיות

ד"ר אלי שגיא הגיע אלינו למרכז החברתי של עמותת "אנוש" בקריית אונו, מרכז לנפגעי נפש בגילאים 30-60. הייתה הרצאה מרתקת ומעשירה מאוד. אלי דיבר אל החבר'ה בגובה העיניים, בסבלנות יתרה ודאג להתאים את תוכן ההרצאה לקהל. ממליצה בחום על ההרצאה של ד"ר אלי שגיא - למדנו ממנה המון. שני מור, עמותת אנוש.

Gony

Gony

Ely is such a professional! I couldn't believe how much he helped me in such a short time.

Laura

Laura

Ely helped me come to terms with my past, focus on the future and know how to control certain feelings.